تبلیغات
بصیرتِ 88 - حسین شریعتمداری: سران فتنه، رحم اجاره‌ای رژیم صهیونیستی بودند

مدیر مسئول روزنامه کیهان خطاب به سران فتنه گفت: شما رحم اجاره‌ای رژیم صهیونیستی بودید یعنی ولیده ناپاک رژیم صهیونیستی را در رحم خود پرورش دادید اما سقط شد زیرا در مقابل شما ملت مسلمان ایران بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از فارس، «حسین شریعتمداری» ‌در همایش ناظران شورای نگهبان استان قزوین که در سالن شهید رجایی قزوین برگزار شد، با اشاره به فتنه‌های بعد از انتخابات ۸۸ خاطر‌نشان کرد: فتنه ۸۸ شبیه جنگ احزاب بود، همه دشمنان دور هم جمع شده بودند و در این فتنه هیچ یک از مخالفان داخلی و خارجی غایب نبودند و مارکسیست‌ها، منافقین، بهایی‌ها، موساد، MI۶ و... بودند و این حضور نیز پنهان نبوده و آشکارا بود.

شریعتمداری خطاب به سران فتنه اعلام کرد: برخی از آقایان می‌گویند این‌ها از ما حمایت می‌کردند در صورتی که اینگونه نیست، شما رحم اجاره‌ای رژیم صهیونیستی بودید یعنی ولیده ناپاک رژیم صهیونیستی را در رحم خود پرورش دادید اما سقط شد زیرا در مقابل شما ملت مسلمان ایران بود.

وی خاطر‌نشان کرد: فتنه یک آزمایش نیز هست، فتنه یعنی داخل کردن طلا در آتش که عیار آن مشخص می‌شود و ما در فتنه دیدیم طلای ملت ما خلوص ۹ دی را داشت و معلوم شد همه هستند و ناخالصی‌ها بسیار کم بود به طوری که دیده نمی‌شدند.

شریعتمداری توضیح داد: یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری می‌گوید آمده‌ام خط امام را زنده کنم و مبانی فراموش شده اسلام را به میدان آورم و این فقط در پرتو ولایت فقیه ممکن است که با توجه به آن و پیروی از آن، جلوی دیکتاتوری گرفته می‌شود و سپس می‌بینید که مارکسیست‌ها، منافقین و... نیز هستند و زمانی که این‌ها را دور هم می‌بینیم باید شک کرد.

حضور افرادی از سازمان‌های اطلاعاتی قبل از انتخابات در ایران

وی تأکید کرد: هرگاه دیدید گروه‌ها، جریانات و اشخاص ناهمگن با هم ائتلاف می‌کنند، نمی‌شود به تابلوی ائتلاف اعتماد کرد؛ تابلوی ائتلاف آن‌ها مخالفت با دولت بود ولی آیا منافقان مخالف دولت هستند، آن‌ها با اساس درگیر هستند و هدف ائتلاف گروه‌های ناهمگن نقطه مشترک همه آنهاست و آن نقطه مقابله با اساس نظام است که بعد‌ها نیز این موضوع را ابراز کردند.

مدیر مسئول روزنامه کیهان اظهار داشت: مایکل لدین می‌گوید این حرکت (فتنه ۸۸) از ۲۰ سال قبل شروع شده است، جریانات اصلاحات از آغاز تا حالا فتنه‌های متفاوتی را طی کرده است، یک زمان فتنه ۷۸ بود، سپس ماجرای خروج از حاکمیت پیش می‌آید که عده‌ای از نمایندگان و تعدادی از وزرا و معاونان وزرا استعفا می‌دهند و در سال ۸۲ اعلام می‌کنند ما انتخابات را برگزار نمی‌کنیم.

فتنه ۸۸ دوران صدر اسلام را بازسازی کرد

وی سران فتنه را ستون پنجم دشمن دانست و اظهار داشت: چه کسی فکر می‌کرد که طلحه و زبیر و شریح قاضی به آنجا برسد و فتنه ۸۸، دوره صدر اسلام را بازسازی کرد.

مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به شکست فتنه ۸۸ افزود: فتنه ۸۸ شکست خورد و این را زود‌تر از داخل، مدیران بیرونی متوجه شدند ولی اینکه مطرح می‌شود چرا حمایت آن‌ها از برخی وجود دارد، دلیل دارد.

وی اعلام کرد: از نگاه آن‌ها مهره‌های از کار افتاده دو نوع هستند مهره سوخته که این نوع مهره‌ها معمولا جاسوس‌ها هستند و مهره‌ها دیگر فسیل زنده هستند که بعد از کار افتادن نیز از آن‌ها حمایت می‌کنند و این‌ها قرار بود بیایند و در حاکمیت نفوذ کنند و از این‌ها حمایت می‌شود زیرا سلطان حسین‌ها، ملک‌عبدالله‌ها و سادات در مصر دارند.

دیدارکنندگان با یکی از سران فتنه خیانت کردند

شریعتمداری در مورد دیدار اقلیت نمایندگان با یکی از سران فتنه اعلام کرد: یک زمان است که شما می‌خواهید این آقا را نصیحت کنید که چرا این کار را کردند این خود یک موضوع است؛ اما با علم اینکه ایشان نقش ستون پنجم بوده و رفته‌اید دوباره او را به عرصه بازگردانید در این صورت یا افرادی که برای این دیدار رفته‌اند درک ندارند که باید به دلیل عدم درک رد صلاحیت شوند و اگر دانسته رفته‌اند، خیانت کردند.

وی گفت: البته برخی می‌گویند اگر این‌ها حذف شوند کشور تک‌صدایی می‌شود در صورتی که اپوزیسیون به کسانی می‌گویند که مخالف دولت وقت هستند که این‌ها می‌توانند باشند ولی در مورد کسانی که علیه اساس نظام اقدام کنند در هیچ جای دنیا تحمل نمی‌کنند.
=========
منبع : باشگاه خبرنگاران