تبلیغات
بصیرتِ 88 - هزار و یك غلط در توجیه یك غلط !
چهارشنبه 22 دی 1389

هزار و یك غلط در توجیه یك غلط !

   نوشته شده توسط: بصیر    نوع مطلب :فتنه گران ،نهم دی ،

میرحسین موسوی به جای عذرخواهی از ملت ایران و توضیح درباره خیانت های زنجیره ای خود همچنان مشغول مغالطه و توجیه تراشی است.
وی در مصاحبه با سایت كلمه، درباره اعتراضات گسترده مردمی و رسانه ای گفت: بنده قصد پاسخ داشتم اما نامه برادر عزیزم آقای كروبی مرا منصرف كرد. نگاه ایشان دلیل بسیاری از این بداخلاقی ها را روشن می كند. دلیل دوم سكوت آن بود كه اینها از شگردهای رژیم های توتالیته شبیه دوران استالین استفاده می كنند. آنها روی گوبلز را در جعل و دروغگویی سفید كرده اند و تهمت و دروغ را جزئی از دیانت متحجرانه خود قرار داده اند. این همه دروغ و تهمت نشان داد اسلام حضرات چگونه اسلامی است.
وی درباره این سؤال «كلمه» كه «چطور می توان بر این تفرقه افكنی ها و شكاف ایجاد شده در اثر تبلیغات سوء فائق آمد؟ جنبش سبز چطور می تواند در جهت پوشاندن و كم كردن شكاف های مختلف گام بردارد و وحدت ملی را در برابر تفرقه افكنی های دولتی حفظ كند» گفت: «در كنار تلاش برای گسترش آگاهی ها و مبارزه با انتشار دروغ و قلب حقایق، نباید خاطره بحثها و گفتگوهای صمیمانه روزهای انتخابات را از یاد برد. نباید از یاد ببریم كه چه طور پیش از آن كه مداخله های به اصطلاح امنیتی فضای گفتگوی مدنی را به آشوب بكشد و صدای بحث و گفتگو را خاموش كند، شنیدن صدای همدیگر را در گفتگوهای انتخاباتی تجربه و تمرین می كردیم. نباید زنجیره سبزی كه تمام اختلافات و تفاوت ها را از جنوب تا شمال شهر و كشور به هم پیوند می داد و زیستن در كنار هم را به ما می آموخت فراموش كنیم.
موسوی با این حال ترجیح داد به سؤالات كاملاً روشن پاسخ ندهد از جمله اینكه چرا گندم نمایی و جو فروشی كرد و در حالی كه دم از احیای خط امام و نگرانی برای ارزشهای انقلاب می زد، مورد حمایت متفقانه جبهه ضد انقلاب قرار گرفت؟ چه خیانت هایی به كشور و ملت كرد كه مدال شجاعت از سران اسرائیل و آمریكا و انگلیس گرفت و حتی یكبار هم نسبت به آنها اعلام برائت نكرد؟ و به چه دلیل سلطنت طلبان و تروریست های منافقین و تندرو ریگی، و بهایی ها و ماركسیست ها و نهضتی ها و جبهه ملی ها برای او هورا كشیدند؟ آیا این عملكرد منافقانه، مصداق بارز دروغ گویی و غش در معامله با مردم نبود؟ آیا برپایی آشوب و آتش افروزی و حمله به همه مقدسات اسلامی و انقلابی، «گفت وگوی مدنی» بود؟! تن ندادن به قانون و تلاش برای انسداد كشور در راه انداختن جنگ حیدری- نعمتی چطور؟ آیا امثال موسوی محملی در خدمت دشمن برای دو قطبی كردن و از هم پاشاندن كشور نبودند؟ حمله به پایگاه بسیج و نیروی انتظامی و بانك و عابران و زنان و كودكان رهگذر هم جزو همان گفت وگوهای مورد ادعا و زیستن در كنار هم بود؟ و آیا اینكه آقای رابرت گیتس وزیر جنگ آمریكا پس از دیدن دو دستگی ایجاد شده از سوی دست اندركاران فتنه سبز گفت كه ما تاكنون از تحریم ها ناامید بودیم و اكنون باید تحریم ها را تشدید كرد، در راستای همان دغدغه وحدت ملی بود؟!
موسوی همچنان از این پاسخ طفره می رود كه چرا نشست با گروهك هایی چون نهضت آزادی را انكار كرد اما یك سال بعد یكی از سایت های وابسته به وی برخی از همین دیدارها را منتشر كرد. یا چرا برخی از اعضای ستاد وی در ارتباط مستقیم با سفارت انگلیس و حلقه لندن و اتاق سیا در دوبی بودند و چرا برخی از همان اعضا هم اكنون در پناه دولت های آمریكا و انگلیس و فرانسه قرار گرفته اند؟ و چرا تروریست ها و منافقین و حرمت شكنان دستگیر شده در عاشورای سال 88، از سوی وی به عنوان «مردمان خداجو» معرفی شدند؟
از دو حال خارج نیست یا موسوی به كارگزاری سرویس های جاسوسی استكباری تن داده بود و یا اینكه جاه طلبی و عقده های ناكام، وی را تا آنجا كشاند كه تن به هر نوع خیانت به نفع گروهكها و جبهه ضد انقلاب خارجه داد و در هر حال واقعیت این است كه به قول معروف یك غلط با هزار توجیه می شود هزار و یك غلط!
===============
منبع:روزنامه کیهان 89/10/22


برچسب ها: نهم دی ، فتنه گران ،